Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

ЗИНЬКОВСКИЙ ЮРИЙ ФРАНЦЕВИЧ - ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА БИЗНЕС БУК

ЗІНЬКОВСЬКИЙ ЮРІЙ ФРАНЦЕВИЧ

доктор технічних наук, професор, дійсний член НАПН України,

нагороджений медаллю «20 років Незалежності України» Міжнародної Академії МАРТІС «Золота Фортуна»

Юрій Францевич Зіньковський є відомим в Україні вченим, який започаткував нові напрями досліджень у галузі професійної педагогіки, радіоелектроніки, технічного захисту інформації, комп'ютерного апаратобудування та технології електронного апаратобудування. Він – автор концепції інженерної освіти в Україні, фундатор теорії вдосконалення технічної освіти на основі нової конструктивної технології навчання, що поєднує професійну й гуманітарну підготовку фахівців, співавтор концепції багатоступеневої освіти та кваліфікаційних вимог до рівня підготовки бакалаврів, спеціалістів, магістрів.

Професійно-педагогічна діяльність Ю.Ф. Зіньковського пов'язана з Національним технічним університетом "Київський політехнічний інститут", де він очолює кафедру конструювання та виробництва радіоапаратури. Юрій Францевич – голова науково-методичної комісії МОНмолодьспорту України. Під його керівництвом підготовлено 2 доктори та 11 кандидатів наук.

Ю.Ф. Зіньковський – автор понад 400 наукових праць, серед яких монографії, підручники, навчальні посібники, 25 авторських свідоцтв на винаходи, зокрема: "Мікроелектроніка", "Електромагнітна, інформаційна захищеність та сумісність електронних апаратів".

За заслуги й творчі здобутки Ю.Ф. Зіньковському присвоєно звання Заслуженого діяча науки і техніки України, двічі відзначено Державними преміями СРСР та України у галузі науки і техніки, нагороджено орденом Трудового Червоного Прапора, орденом "За заслуги" III ступеня, медаллю НАПН України "Ушинський К.Д.".

У 2011 р. за високі трудові досягнення Юрій Францевич Зіньковський отримав почесну нагороду Міжнародного Академічного Рейтингу «Золота Фортуна» – медаль «20 років Незалежності України».