Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

СТЕПКО МИХАИЛ ФИЛИМОНОВИЧ - ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА БИЗНЕС БУК

СТЕПКО МИХАЙЛО ФИЛИМОНОВИЧ

перший заступник директора з науково-дослідної роботи Інституту вищої освіти НАПН Україні,

член Президії НАПН України, член-кореспондент НАПН України,

кандидат фізико-математичних наук, професор,

кавалер Ордену «Святий Князь Володимир» ІV ступеня

Степко Михайло Филимонович народився 24 січня 1945 року у м. Ромни Сумської області. Закінчив радіофізичний факультет Харківського державного університету імені М. Горького (1968 р.).

Фахівець у галузі управління вищою освітою та освітніх технологій. За його участю розроблені нормативно-правові документи, що забезпечують функціонування та розвиток системи вищої освіти України, зокрема закони України «Про освіту», «Про вищу освіту», Державна програма «Освіта» (Україна XXI століття). Коло наукових інтересів становить порівняльний аналіз систем освіти країн світу, роль і місце освіти та науки в розвитку особистості й суспільства. Як представник України в Комітеті Ради Європи з питань вищої освіти і науки, у минулому протягом 4 років обирався членом Бюро цього комітету та брав участь у розробці стратегії розвитку вищої освіти в Європі. Член Міжвідомчої комісії з впровадження рекомендацій Болонського процесу у системі вищої освіти України.

Автор близько 120 наукових праць.

Нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня, Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України, Почесною Грамотою Верховної Ради України, нагородами Міністерства освіти і науки України.

У 2012 р. Степко Михайло Филимонович був удостоєний такої високої нагороди Міжнародного Академічного Рейтингу «Золота Фортуна», як Орден «Святий Князь Володимир» ІV ступеня.