Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

РЫЖКО ВЛАДИМИР АНТОНОВИЧ - ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА БИЗНЕС БУК

РИЖКО ВОЛОДИМИР АНТОНОВИЧ

директор Центру гуманітарної освіти НАН України,

доктор філософських наук, професор,

кавалер Ордену «Святий Князь Володимир» IV ступеня

8 жовтня 2011 року сповнилось 75 років від дня народження та 57 років трудової і громадської діяльності директора Центру гуманітарної освіти НАН України Рижка Володимира Антоновича. Після закінчення у 1963 році Київського державного університету імені Тараса Шевченка (спеціальність «філософ, викладач філософських дисциплін») В.А. Рижко пройшов шлях від асистента вищого навчального закладу до директора науково-навчальної установи, доктора філософських наук, професора. Його праці з історії науки і філософії, методології наукового пізнання, епістемології, проблем інноваційної діяльності, гуманітарної експертизи знані серед широкого загалу науковців – філософів, істориків, математиків, фізиків, викладачів вищих навчальних закладів, аспірантів та здобувачів. У когорті філософів та освітян він ініціював створення Центру гуманітарної освіти НАН України як осередку розвитку сучасної філософсько-методологічної культури молодих учених й докладає великих зусиль до підготовки наукових кадрів та аспірантів установ НАН України. Він є автором понад 110 наукових праць, 3-х індивідуальних та понад 15 колективних монографій. В.А. Рижко надає велику допомогу молодим вченим та своїм учням, за його участю підготовлено більше 10 докторів і 20 кандидатів наук. Як директор установи, він приділяє велику увагу науковим дослідженням та реформуванню навчального процесу. Неодноразово брав активну участь у роботі комісії Міністерства освіти і науки України в розробці кандидатського іспиту з філософії, під його керівництвом створювались Програми кандидатського іспиту з філософії для здобувачів установ НАН України та їхнє методичне забезпечення.

В.А. Рижко отримав Почесне звання "Заслужений діяч науки і техніки України" (04.02.1997), відзначений Почесною грамотою Кабінету міністрів України (01.06.2002), Почесною грамотою Президії НАН України, Грамотою Верховної Ради України (07.06.2004).

У 2012 р. Рижко Володимир Антонович був удостоєний такої високої нагороди Міжнародного Академічного Рейтингу «Золота Фортуна», як Орден «Святий Князь Володимир» IV ступеня.