Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

МАЛИНА СЕРГЕЙ НИКОЛАЕВИЧ - ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА БИЗНЕС БУК

МАЛИНА СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

заступник директора з загальних питань Інститут гідробіології Національної академії наук України,

нагороджений медаллю «20 років Незалежності України» Міжнародної Академії МАРТІС "Золота Фортуна"

Малина Сергій Миколайович закінчив Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування (1978 р., Інженер-механік), працює в Інституті гідробіології НАН України з 1982 року на посадах старшого інженера, головного механіка. З 1984 року займає посаду головного інженера інституту. З 1992 року по т.ч. – заступник директора з загальних питань. Цю посаду поєднує з науковою роботою у відділі екологічної фізіології водяних тварин. За його участю розроблені та впроваджені технологічні системи та установки культивування гідробіонтів різних трофічних рівнів у замкнутих системах водопідготовки. У складі творчого колективу С.М. Малиною створена компактна експериментальна установка для вирощування риб на різних етапах розвитку, що дає змогу використовувати її в умовах фермерських господарств. Втілені у життя системи культивування гідробіонтів у регульованих системах водопідготовки заклали технологічне підґрунтя для розробки нового напрямку діяльності інституту, а саме експериментальної гідробіології. За останні три роки біотехнологічні розробки С.М. Малини узагальнені у ряді публікацій та підтверджені 4 патентами на винахід та корисні моделі.

Розроблені в Інституті, в т.ч. і за його участю, біотехнології культивування гідробіонтів в регульованих системах водопідготовки демонструвались на багатьох вітчизняних та зарубіжних виставках таких як: «Intac 99» Chemnitz 1999; «High-tech Ехро» Сhіnа 2002; Високі технології 2010, 2011 та отримали високу оцінку.

Діяльність С.М.Малини відзначена бронзовою медаллю ВДНГ СРСР та двома почесними грамотами Президії Національної академії наук України та Центрального комітету профспілки працівників Національної академії наук України.

С.М. Малина відзначений Бронзовою медаллю ВДНГ СРСР (04.11.1987р.), Почесною грамотою Президії Національної академії наук України (2001 р.), Почесною грамотою Президії Національної академії наук України (26.05.2010 р.), Грамотою ЦК профспілки працівників НАН України (2010 р.).

У 2012 р. Малина Сергій Миколайович отримав почесну нагороду Міжнародного Академічного Рейтингу «Золота Фортуна» – медаль «20 років Незалежності України».