Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

КОВАЛИНСКАЯ ТАТЬЯНА ВЛАДИМИРОВНА - ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА БИЗНЕС БУК

КОВАЛІНСЬКА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА

молодший   науковий   співробітник сектору радіаційних технологій відділу структури ядра Інституту ядерних досліджень НАН України,

нагороджена медаллю «20 років Незалежності України» Міжнародної Академії МАРТІС «Золота Фортуна»

Ковалінська Тетяна Володимирівна закінчила Національний технічний університет України "КПІ". Працює в Інституті ядерних досліджень десятий рік. Магістр з приладобудування. Має диплом з відзнакою. Займає посаду молодшого наукового співробітника. Проявила себе надзвичайно здібним і перспективним науковцем. Успішно закінчила аспірантуру зі спеціальності «теплові і ядерні енергоустановки». Підготувала дисертацію   з   проблем   підвищення   надійності   ядерної   енергетики. Дисертаційна робота прийнята до захисту. Орієнтовно, захист відбудеться в грудні цього року.

Нагороджена рядом дипломів і відзнак за участь у здійсненні програми «охорона довкілля та раціональне природокористування» для якої нею розроблено проект малогабаритної радіаційної установки для знезараження інфікованих стоків Інституту фтизіатрії в м. Києві, за який отримала відзнаку київського міського голови. Гідно представляла українську науку на міжнародному з'їзді молодих вчених, де отримала диплом за наукові результати по промисловому використанню радіації для потреб народного господарства. Під її керуванням в ІЯД НАНУ створено і передано до користування унікальний радіаційний стенд для випробування на надійність критичного обладнання АЕС. Створений комплекс не має аналогів в Україні та в світовій практиці. Стенд надає можливості прогресу ядерної енергетики в напрямку підвищення безпеки експлуатації АЕС та створення систем завчасного розпізнавання кризових ситуацій на таких об'єктах. Ця розробка є цінним надбанням української науки і засвідчує високий рівень кваліфікації номінанта.

Ковалінська Тетяна Володимирівна отримала Диплом 2006 (Демиовские чтения, Москва), відзнаки київського міського голови 2004, 2006 рр. (Інтелектуальний потенціал молодих вчених).

У 2012 р. за високі трудові досягнення Ковалінська Тетяна Володимирівна отримала почесну нагороду Міжнародного Академічного Рейтингу «Золота Фортуна» – медаль «20 років Незалежності України».