Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

ГОРОВЫЙ ВАЛЕРИЙ НИКИТОВИЧ - ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА БИЗНЕС БУК

ГОРОВИЙ ВАЛЕРІЙ МИКИТОВИЧ

заступник генерального директора Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського,

кандидат філософських наук, доктор історичних наук, старший науковий співробітник,

нагороджений медаллю «20 років Незалежності України» Міжнародної Академії МАРТІС "Золота Фортуна"

Доктор історичних наук Валерій Микитович Горовий – досвідчений вчений, спеціаліст у сфері розвитку соціальних комунікацій, вивчення впливу електронних інформаційних технологій на розвиток соціальних процесів сучасного суспільства, бібліотекознавства, бібліографознавства. Вищу освіту здобув в КДУ ім. Т. Г. Шевченка за спеціальністю – журналістика (26.06.1976). Нині працює заступником генерального директора Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського.

У творчому доробку В. М. Горового помітне місце посідають монографічні дослідження «Особливості розвитку соціальних інформаційних баз сучасного суспільства» (К., 2005, 17,8 др. арк.) та «Соціальні інформаційні комунікації, їх наповнення і ресурс» ( К., 2010. 18,8 др. арк.), в яких розглянуто еволюцію сучасних соціальних комунікацій під впливом активного входження в суспільну практику електронних інформаційних технологій, розвиток і посилення впливу глобального інформаційного простору на соціальну структуру українського суспільства і проблеми використання можливостей вітчизняної системи соціальних комунікацій для консолідації, підвищення ефективності суспільного розвитку, утвердження України у світовому товаристві в якості самобутнього ефективного учасника. В. М. Горовий розробив і успішно втілив концепцію організації ефективного використання інформаційних ресурсів як важливого фактора реформування суспільства на інформаційному етапі його розвитку, актуалізації використання у зв'язку із цим діяльності бібліотечних установ як сучасних центрів акумуляції, збереження і доведення до користувача суспільно значимих інформаційних ресурсів.

Він є автором розробки науково-дослідних тем: Особливості розвитку соціальних інформаційних баз сучасного українського суспільства; Сучасні тенденції розвитку соціальних інформаційних комунікацій і шляхи їх ефективного використання; Еволюція бібліотечних установ в умовах розвитку інформаційного суспільства; Проблеми існування і розвитку інформаційного суверенітету в умовах в умовах активізації глобальних впливів та ін.

У 2012 р. Горовий Валерій Микитович отримав почесну нагороду Міжнародного Академічного Рейтингу «Золота Фортуна» – медаль «20 років Незалежності України».