Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

ГОРПИНЧЕНКО ИГОРЬ ИВАНОВИЧ - ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА БИЗНЕС БУК

ГОРПИНЧЕНКО ІГОР ІВАНОВИЧ

Завідувач відділення сексопатології та андрології ДУ «Інституту урології АМН України»,

доктор медичних наук, професор,

нагороджений медаллю «20 років Незалежності України» Міжнародної Академії МАРТІС "Золота Фортуна"

Горпинченко Ігор Іванович працює в Інституті урології та нефрології АМН України з вересня 1971 року, а з 1992 року – на посаді завідувача відділення сексопатологи та андрології.

За період роботи в інституті проявив себе висококваліфікованим, дисциплінованим, працьовитим лікарем і науковцем.

В повному обсязі володіє методами обстежень і технікою оперативних втручань, що використовуються в сексопатології та андрології. Як науковий співробітник активно займається розробкою нових і удосконаленням відомих методів ранньої діагностики і раціонального лікування сексологічних і андрологічних захворювань. В 1977 році захистив кандидатську, а у 1986 році – докторську дисертацію. Бере активну участь у виконанні планової наукової тематики відділення та інституту, в наукових конференціях та з'їздах як в Україні, так і в зарубіжних країнах, у засіданнях Асоціації урологів України. Опублікував понад 560 наукових робіт, співавтор 3 підручників для студентів ВУЗів та посібника для лікарів, 5 монографій, 11 винаходів, 15 раціоналізаторських пропозицій, які впроваджені в медичну практику.

В 1982 році його присвоєне наукове звання старшого наукового співробітника, а в 1992 році – професора. Заслужений лікар України з 1996 року. Нагороджений відзнакою Президента України – орденом «За заслуги» II та III ступеню.

І.І. Горпинченко підготував та провів 15 наукових конференцій та 2 з'їзди сексологів України.

І.І. Горпинченко – Головний сексолог МОЗ України, член Фармакологічного комітету МОЗ України, лікар вищої категорії.

Професор І.І. Горпинченко користується повагою серед співробітників, бере активну участь в житті інституту як член Вченої ради та Спеціалізованої ради по захисту докторських дисертацій.

У 2012 р. за високі трудові досягнення І.І. Горпинченко отримав почесну нагороду Міжнародного Академічного Рейтингу «Золота Фортуна» – медаль «20 років Незалежності України».