Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

ЧАЙКОВСКАЯ ВЕРА ВЛАДИМИРОВНА - ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА БИЗНЕС БУК

ЧАЙКОВСЬКА ВІРА ВОЛОДИМИРІВНА

завідуюча лабораторії соціальної геронтології ДУ «Інститут геронтології ім. Д.Ф.Чеботарьова НАМН України», заступник директора, професор Державного навчально-методичного геріатричного центру Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика,

нагороджена медаллю «20 років Незалежності України» Міжнародної Академії МАРТІС "Золота Фортуна"

Чайковська Віра Володимирівна, 1953 року народження. Закінчила Київський медичний Інститут ім. О.О.Богомольця у 1977 році. Кандидат медичних наук з 1988 року, доктор медичних наук з 2004р. зі спеціальності «соціальна медицина».

Стаж наукової діяльності (Київський медичний Інститут, Інститут геронтології АМН України) – 32 роки, стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах (Київський медичний Інститут, Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика) – 7 років.

Чайковська Віра Володимирівна кваліфікований науковець і педагог, постійно працює у царині соціальної медицини та соціології у якості керівника та координатора багатьох наукових соціологічних досліджень, є автором тестових програм професійного відбору медичного і соціального персоналу, соціологічних опитувальників, в тому числі автоматизованої експертної програми кількісної оцінки залежності літніх людей від медичної, соціальної і психологічної допомоги, навчальних посібників для медичних і соціальних працівників тощо.

Читає лекції і проводить семінарські заняття з лікарями-слухачами циклів тематичного удосконалення, спеціалізації стажування та передатестаційних циклів зі спеціальностей «терапія», «геріатрія», «загальна практика сімейна медицина», «соціальна робота» з питань соціальної медицини, соціології, танатології, психології та техніки спілкування. Приймає участь у розробці навчальних планів та програм з спеціалізації за цими напрямами. Автор 203 праць, із них 164 наукового та 39 навчально-методичного характеру.

Постійно підвищує свою кваліфікацію на вітчизняних та міжнародних тренінгах з соціальної медицини та соціології (Зальцбург, Австрія 2008р., Санкт-Петербурзі, Росія, 2009р., Кишиневі, Молдова, 2010р.). Проходила навчання у тренінговому центрі Сан-Дієго, США, березень-квітень 2010 р., у березні 2011 року була запрошена з лекціями по обміну досвідом до Вищої школи соціальної роботи Мічиганського Східного Університету (прочитала три лекції з різних проблем соціології для студентів і викладачів).

Результати наукових досліджень Чайковської В.В. були представлені на конференціях як державного, так і міжнародного рівня, в тому числі: науково-практичних конференціях: „Сучасні технології збереження і зміцнення здоров’я здорових", Київ, 27 жовтня 2005 р.; «Інтеграція української медичної освіти в європейський та американський медичний простір" 15-16 травня 2006 р. м. Тернопіль; семінарі Верховної Ради України «Законодавчі підходи до вирішення питань, пов'язаних зі старінням населення в України» Київ; 11-12 січня 2006 р.; Міжнародному тренінгу викладачів та науковців (Великобританія, Оксфорд, 9-11 вересня 2009р.), V Національному конгресі геронтологів і геріатрів України 12-14 жовтня 2010 р., International Conference “Supporting and Strengthening Community Care for older People” MATRA, Deventer 2010, Workshop on evidence-based policy formulation on ageing” Chisinau, Moldova, 27-29.10.2010.

Чайковська В.В. – є  чинним Головним позаштатним спеціалістом МОЗ України зі спеціальності «Геріатрія», с головою атестаційної комісії медичних працівників Міністерства праці і соціальної політики України, членом спеціалізованої вченої ради Д 26.613.07 при ПМАПО імені П.Л.Шупика, віце-президентом Всеукраїнської Ліги сприяння розвитку паліативної і хоспіної допомоги, Членом правління Наукового товариства геронтологів і геріатрів України, президентом БО «Рада у справах літніх людей міста Києва», членом багатьох експертних та робочих груп. У 2009-2011рр. була головуючою державної комісії з захисту дипломних робіт випускників Школи соціальної роботи Національного університету «Києво-Могилянської Академії».

У межах роботи з ФН ООП створила 2 інформаційні центри для людей літнього віку і членів їх сімей, постійно співпрацює з громадськими організаціями ветеранів по створенню волонтерських центрів в Україні.

У 2012 р. за високі трудові досягнення Чайковська Віра Володимирівна отримала почесну нагороду Міжнародного Академічного Рейтингу «Золота Фортуна» – медаль «20 років Незалежності України».