Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

АЙЗАЦКИЙ НИКОЛАЙ ИВАНОВИЧ - ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА БИЗНЕС БУК

АЙЗАЦЬКИЙ МИКОЛА ІВАНОВИЧ

заступник директора з наукової роботи НДК «Прискорювач» Національного наукового центру «Харківський фізико-технічний інститут»,

доктор фізико-математичних наук, професор,

кавалер Ордену «Святий Князь Володимир» ІV ступеня

Айзацький М.І. є відомим фахівцем в галузі фундаментальної та прикладної фізики, зокрема електродинаміки, плазмової та вакуумної електроніки, прискорювальної техніки. Автор і співавтор більш, ніж 200 наукових праць. 

Айзацький М.І. веде широку наукову та науково-технічну діяльність. Його дослідження в галузі плазмової електроніки поклали початок розвитку нового напрямку у вивченні процесів взаємодії релятивістських електронних пучків з плазмою. Він є розробником нових прискорюючих структур для лінійних прискорювачів електронів, які знайшли широке використання в прискорювачах, що були створені в Національному науковому центрі «Харківський фізико-технічний інститут». Айзацький М.І. приймав і приймає активну участь у створенні низки наукових та промислових прискорювачів. Керував багатьма НДР, міжнародними науковими грантами.

Айзацький М.І. веде широку педагогічну діяльність. Є членом двох спеціалізованих вчених рад.

Нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки (2007), Почесною грамотою Харківської державної адміністрації (2008), відзнакою Національної академії наук України «За наукові досягнення» (2008).

У 2012 р. Айзацький Микола Іванович був удостоєний такої високої нагороди Міжнародного Академічного Рейтингу «Золота Фортуна», як Орден «Святий Князь Володимир» ІV ступеня.